• 1 Wybór terminu i oferty
  • 2 Dane osobowe
  • 3 Płatność

Czarter Janmor 700

port Przystań Biała Góra, Biała Góra powiększ mapę

Janmor 700 Houseboat

liczba osób: 5
liczba koi: 5 (4+1)
łazienki: 1
rok produkcji: 2021
uprawnienia: Bez patentu
kaucja: 2 000 PLN
opłata za sprzątanie/serwis: 200 PLN
zwierzęta: Zwierzęta niedozwolone
Jacht wydawany jest pierwszego dnia czarteru w godz. 15:00 - 19:00
Zwrotu jachtu należy dokonać ostatniego dnia czarteru w godz. 09:00 - 10:00

Dlaczego warto rezerwować w zegluj.pl?

  • Błyskawiczne potwierdzenie
  • Pełne bezpieczeństwo
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Takie oferty tylko u nas!

Dostępność jachtu

Wyposażenie zewnętrzne

- Cabrio
- Teak w kokpicie
- Materace w kokpicie
- Prysznic rufowy
- Drabinka zaburtowa rufowa
- Relingi
- Oświetlenie zewnętrzne

Manewrowanie jachtem

- Dziobowy ster strumieniowy
- GPS
- Ploter map
- Echosonda
- Oświetlenie nawigacyjne
- Wycieraczka elektryczna

Kuchnia

- Zlewozmywak
- Kuchenka gazowa
- Lodówka
- Zamrażalnik

Łazienka

- Ciepła woda
- Prysznic
- Umywalka
- Lustro
- Toaleta stacjonarna elektryczna

Komfort

- Poduszki
- Gniazdo USB
- Gniazdo zapalniczkowe 12V
- Gniazdo 230V
- Przyłącze lądowe 230V
- Kabel zasilajacy
- Akumulator hotelowy
- Akumulator rozruchowy silnika
- Akumulator steru strumieniowego
- Ładowarka akumulatorów
- Panele słoneczne
- Ogrzewanie na olej napędowy
- Wentylacja mechaniczna

Rozrywka

- TV
- Radio Bluetooth/MP3/USB
- Głośniki wewnętrzne
- Głośniki zewnętrzne

Bezpieczeństwo

- Koło ratunkowe
- Kamizelki ratunkowe
- Zapasowa kotwica
- Gaśnica
- Zestaw naprawczy, podstawowe narzędzia
- Apteczka pierwszej pomocy

Specyfikacja techniczna

Długość (cm): 708
Szerokość (cm): 275
Zanurzenie min (cm): 50
Zanurzenie max (cm): 50
Max wysokość w kabinie (cm): 195
Max liczba załogi (bez noclegu): 5
Liczba zamykanych kabin (sypialni): 0
Liczba łazienek: 1
Moc silnika: 30
Opis silnika: Yamaha F30 BETL
Przeciętne spalanie: 3.0
Zbiornik paliwa: 72
Zbiornik wody pitnej: 120
Zbiornik nieczystości: 40
Polityka paliwowa: <p></p>
Typ miecza: kil
Typ steru: Brak danych
Liczba koi (układ koi): 5 (4+1)
Typ silnika: silnik zaburtowy
Rodzaj paliwa: benzyna

Opis jachtu

Jacht motorowy Janmor 700 to mały jacht rodzinny, idealny do eksplorowania wodnych szlaków Pętli Żuławskiej i Kanału Elbląskiego.. Mały, ale zaprojektowany w bardzo funkcjonalny sposób, korzystając z najnowszych rozwiązań. Janmor 700 posiada duży, przestronny kokpit gdzie biesiadować może cała załoga. Kokpit wraz z mesą znajdują się  na jednym poziomie, po otwarciu przeszklonych drzwi powstaje jedna, duża przestrzeń. Panoramiczne szyby pozwolą na podziwianie pięknych krajobrazów Pętli Żuławskiej lub Kanału Elbląskiego z wnętrza łodzi, niezależnie od warunków pogodowych. Kokpit jachtu został wyposażony w  cabrio, które zabezpiecza załogę przed deszczową lub wietrzną  pogodą, z kolei w pogodne, słoneczne dni można je podwinąć do dachu.

Janmor 700 jest przeznaczony do czarteru dla załóg od dwóch do pięciu osób. Część sypialna zlokalizowana jest pod pokładem z dużą dwu osobową koją dziobową oraz dwu osobową hundkoją  (koja rufową) zlokalizowaną pod dinetą wzdłuż burty. W dolnej części pokładu dziobowego, na prawej burcie zlokalizowana jest łazienka z dużym zlewem, prysznicem oraz toaletą elektryczną.  W mesie na lewej burcie znajduje się dineta ze składanym stołem, po złożeniu którego powstaje dodatkowa koja do spania dla jednej osoby. Część kuchenna wyposażona jest w niezbędne szafki, szuflady, kuchenkę gazową dwu palnikową, zlew oraz lodówkę.

Wyposażenie jachtu Janmor 700

Nasze jachty Janmor 700  posiada bogate wyposażenie min. radio, tv, ogrzewanie olejowe typu webasto, boiler elektryczny, dodatkowy prysznic w kokpicie, podłoga w mesie i kokpicie jest wyłożona drewnem egzotycznym teak. Jacht Janmor 700 jest wyposażony w duże zbiorniki wody i paliwa, instalacje ciśnieniową wody pitnej, wskaźniki poziomu cieczy, instalację 12 i 230V, wskaźniki naładowania akumulatorów oraz ładowarkę wraz z przyłączem portowym. Trzy akumulatory wraz z panelem fotowoltaicznym i regulatorem zapewniają dużą autonomiczność, podczas rejsu bez zawijania do portów.

Manewrowanie jachtem Janmor 700

Niewątpliwą zaletą jachtu motorowego Janmor 700 jest  niewielkie zanurzenie umożliwiające bezproblemowe podejście praktycznie do każdego brzegu.   Łódź posiada bardzo dobrą stateczność kursową oraz manewrowość dzięki temu, że specjalnie zaprojektowany kadłub wyposażony jest, oprócz kila, w dwie dodatkowe stępki boczne, które nie tylko stabilizują jacht ale również stabilizują jacht na pochylniach Kanału Elblaskiego. Nasza jednostka jest napędzany niezawodnym silnikiem zaburtowym Yamaha o mocy 30 Km. , ze starowaniem hydraulicznym co w połączeniu ze sterem strumieniowym dziobowym znacznie ułatwia wszelkie manewry portowe. Jednostka napędowa jest bardzo dobrze dobrana, radzi sobie z jachtem w każdych warunkach pogodowych, pływanie jest bardzo ekonomiczne oraz płynne.

Janmor 700 przeznaczony jest dla załóg od dwóch do pięciu osób, oferowany jest w czarterze bez patentu. Janmor 700 będzie doskonałym wyborem do czarteru na Pętli Żuławskiej i Kanale Elbląskim, zarówno dla użytkowników mniej doświadczonych jak i starych wilków morskich.

Czarter jachtu Janmor 700 na wodach morskich

Nasz jacht Janmor 700 jest zarejestrowany jako jednostka morska, posiada kartę bezpieczeństwa oraz niezbędne wyposażenie do pływania po Zalewie Wiślanym oraz wewnetrznych wodach morskich. Wpływając na wody morskie należy posiadać uprawnienia co najmniej sternika motorowodnego.

Średnie oceny

Stan techniczny
5.0
Czystość
5.0
Komfort i wyposażenie
5.0
Jakość obsługi podczas przekazywania jachtu
5.0

Uwagi klientów

Jarosław - czarter 7 dni (lipiec 2024)
Kolejny udany rejs, łódka przygotowana, żadnych problemów. Polecam !

Informacja telefoniczna:

500 xxx xxx Pokaż

509 xxx xxx Pokaż

Zadaj pytanie dotyczące tej oferty: