Jak to działa?

Podczas gdy inne portale prezentują nieskończonej długości listy tych samych jachtów, przechwalając się objętością ich oferty, my postawiliśmy na przejrzystość i wygodę porównywania ofert.

Jachty na naszej platformie są grupowane w taki sposób, aby prezentować identyczne jachty danego armatora jako jedną pozycję. W ten sposób zamiast oglądać 20 tych samych jachtów na jednej stronie, u nas zobaczysz 20 jachtów z różnych firm czarterowych. Dzięki czemu łatwiej dokonasz wyboru jachtu przeglądając tylko jedną stronę z ofertami.

Jesteś zainteresowany jakimś regionem w Polsce? To dla nas też nie problem. Nie wymagamy wybrania konkretnego portu. Interesuje Cię czarter jachtu na Mazurach? A może Kaszuby?

Dodatkowe opłaty?

Żadnych! Nasi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat z tytułu czarteru jachtu za pośrednictwem platformy zegluj.pl. Wręcz przeciwnie - namawiamy naszych partnerów do uatrakcyjnienia ich oferty, tworzenia ofert specjalnych i oferowania atrakcyjnych rabatów. Korzystając z zegluj.pl można wyłącznie zyskać.

Od czego zacząć?

Na stronie głównej skorzystaj z wyszukiwarki, w której możesz określić miejsce czarteru, wybrać typ szukanego jachtu oraz podać interesujący Cię termin. Pola mogą być wypełnione w dowolnej konfiguracji - tzn. jeśli nie masz planu dotyczącego terminu - nie podawaj go. Jeśli nie masz sprecyzowanych wymagań co do typu łodzi, wybierz 'dowolna'.
Na stronie głównej prezentujemy również wybrane oferty specjalne i last minute, które mogą stać się przyczyną spontanicznego wyboru.

W kolejnym kroku wyświetli się lista jachtów spełniająca twoje preferencje.

Jeśli określiłeś daty czarteru, prezentacja ofert uwzględnia ten wybór. W górnej części strony możesz je zmienić lub określić, aby sprawdzić dostępność widocznych jachtów w wybranym terminie.
Listę jachtów dostępnych do rezerwacji możesz filtrować wg parametrów widocznych z lewej strony listy.

Przy niektórych jachtach zobaczysz także listę ofert specjalnych jakie przygotowała dla ciebie firma czarterowa.

Rezerwacja jachtu

Aby zarezerwować jacht, kliknij na liście wyników przycisk Rezerwuj lub Sprawdź.
W ten sposób wejdziesz w szczegóły jachtu i zapoznasz się ze szczegółami przygotowanej dla ciebie oferty.

Jeżeli oferta spełnia twoje oczekiwania to przejrzyj warunki czarteru i kliknij przycisk Rezerwuj, aby przejść do podsumowania rezerwacji i wypełnić formularz z danymi osoby rezerwującej jacht.

Teraz pozostaje już tylko wybór metody płatności i potwierdzenie rezerwacji wpłatą zaliczki dla armatora (poprzez Centrum Rozliczeniowe DotPay).

Potwierdzenie rezerwacji

Po dokonaniu wpłaty, na podany adres email, otrzymasz potwierdzenie dokonania rezerwacji.
Rezerwacja potwierdzona wpłatą zaliczki jest wiążąca.

Jakiekolwiek problemy?

Dzwońcie, piszcie, pytajcie. Stosowne informacje są na naszych stronach: Pomoc albo Kontakt