Współpraca z zegluj.pl

Zapraszamy do współpracy firmy czarterowe i agencje żeglarskie. Umieszczenie oferty czarteru jachtów na platformie zegluj.pl jest bezpłatne, a więc wyświetlanie Twojej oferty na liście czarterów jachtów nic nie kosztuje, a dostajesz dodatkowo konto w systemie rezerwacji ResGo.

Silnik platformy zegluj.pl

Portal zegluj.pl zasilany jest przez system rezerwacji ResGo. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować rezerwującym pełną informację o dostępności jednostek, a współpracującym z nami armatorom, profesjonalne narzędzie.

Korzystanie z ResGo również jest bezpłatne, a jego funkcjonalności umożliwiają nie tylko publikowanie oferty na naszej platformie, ale także kompleksowe zarządzanie flotą czarterową i miejscami na organizowanych przez was imprezach żeglarskich (np. rejsy i szkolenia).
W wersji Premium, ResGo pozwala także na dokonywanie rezerwacji online bezpośrednio z waszej strony www, jak również prezentację dostępnych terminów oraz listy ofert specjalnych i last minute.

Przykładową integrację systemu rezerwacji ze stroną internetową można zobaczyć na stronie http://demo.resgo.pl/czartery.

W celu bezpłatnego umieszczenia oferty czarteru jachtów lub przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami pod jednym z numerów telefonu:

+48 509 544 585

albo o pisanie na adres email lub skorzystanie z formularza na naszej stronie Kontakt.