O nas

Zegluj.pl to platforma internetowa oferująca czartery jachtów z możliwością rezerwacji online. Właścicielem platformy jest:

ResGo s.c.
ul. Marusarzówny 5/14
94-041 Łódź

Zegluj.pl pozwala na błyskawiczne porównanie i rezerwację ofert dostępnych jachtów. Dla waszej wygody jachty zostały pogrupowane w ten sposób, aby nie wyświetlać na liście kilkukrotnie identycznych jachtów tego samego armatora. Jeżeli armator posiada 20 jachtów tego samego typu to zostaną one zaprezentowane jako jedna pozycja, zwiększając tym samym przejrzystość oferty.
Listę jachtów możecie filtrować po wielu użytecznych parametrach takich jak region, port, firma czarterowa, rocznik jachtu czy jego wyposażenie.

Jako jedni z nielicznych zdecydowaliśmy się na prezentację nazwy armatora przy każdej ofercie czarteru, co pozwala dokonywać rezerwacji jachtu u sprawdzonych i cieszących się dobrą opinią firm czarterowych.

Wpłata zaliczki może być dokonywana za pośrednictwem płatności online obsługiwanych są przy zachowaniu najwyższych standardów - więcej informacji na stronie 'Bezpieczeństwo transakcji'.

W naszej ofercie znajdują się jachty nie tylko z Mazur , ale także jachty stacjonujące w innych regionach Polski. Obecnie coraz większą popularnością cieszą sięczartery jachtów motorowychw takich regionach jakWielka Pętla Wielkopolski, czy też Wielka Pętla Żuław.
Na łamach naszej platformy można dokonać rezerwacji zarówno jachtów śródlądowych (jachty żaglowe, jachty motorowe).

Gwarancja najniższej ceny

Zegluj.pl wraz z armatorami gwarantują, że nigdzie nie znajdziecie niższych cen na oferowane przez nich jachty!
Jeżeli jednak znajdziecie na innej stronie internetowej niższą cenę za ten sam jacht to otrzymacie zwrot różnicy cen.

Błyskawiczna rezerwacja online

Wszystkie jachty prezentowane na platformie zegluj.pl możesz zarezerwować online. Rezerwacja kończy się wpłatą ustalonej przez armatora zaliczki za pomocą karty kredytowej lub e-przelewu. Po dokonaniu wpłaty otrzymacie potwierdzenie dokonania rezerwacji.