5 litrów paliwa w cenie oraz butla z gazem (nie dotyczy czarterów poniżej 7 dni i czarterów last minute)
Jacht turystyczno regatowy „TWISTER 780” przeznaczony do bezpiecznej i wygodnej żeglugi dla 8 osób. Jest to młodszy brat jachtu Twister 800, który zachowuje w pełnym zakresie funkcjonalność oraz właściwości nautyczne poprzednika.
Jacht w 2018 roku przeszedł generalny remont, w trakcie którego wymieniona została zabudowa wnętrza oraz wymiana ożaglowania
Oferowany jacht ,to wygodna i przestronna konstrukcja a jednocześnie jedna z najszybszych turystycznych jednostek pływających, spotykanych na Mazurach. Duża stateczność jachtu zapewnia właściwe bezpieczeństwo załogi oraz umożliwia efektywną żeglugę na ostrych kursach. Jego atuty to przestronne wnętrze, oddzielna koja dziobowa, obszerny kambuz, wydzielona kabina WC.
Duży, wygodny kokpit ze składanym stolikiem i dodatkowo tentem na bom umożliwia wygodne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu nawet w deszczowe dni. Dzięki małemu zanurzeniu możliwe jest cumowanie rufą praktycznie „do brzegu” na dzikich plażach. Dodatkowo wysokiej jakości wyposażenie na które składają się kabestany, stopery, sztywny sztag z rolfokiem, patent do kładzenia masztu, zapewni maximum satysfakcji z doskonałych właściwości nautycznych jachtu.
Dane techniczne
Wyposażenie
GRATIS:
DOPŁATY: